Röntgen çekimi pek çok hastalığın tedavisinde kullanılan bir yöntemdir. Röntgen ile hastanın iç organlarının görüntülenmesi mümkün olmaktadır. Bu sayede pek çok hastalığın da teşhisi yapılabilmektedir. Fakat röntgen çekimi için hastaneye gitmek zaman zaman uğraştırıcı olmaktadır. Özellikle yatalak olan hastaların veya çok yaşlı olan hastaların hastaneye gelmesi ve sıra beklemesi maalesef pek mümkün olmamaktadır. Bu durumda hastaların ve hasta yakınlarının en çok yaptığı araştırma evde röntgen çekimi araştırması olmaktadır. İnsanlar bu hizmeti evde alıp alamayacaklarını merak etmektedir.

Anadolu Evde Sağlık firmamız bu noktada sizlere gerekli olan hizmeti sunmaktadır. Firmamız evinize kadar gelmekte ve gerekli olan röntgen çekimini yapmaktadır. Sizlerin hastaneye gitmesine gerek kalmamaktadır.

Seyyar Röntgen Çekimi Nedir?

Seyyar röntgen çekimi adından da anlayabileceğiniz gibi seyyar bir röntgen cihazı ile istediğiniz yerde röntgen çekimini mümkün kılan bir yöntemdir. Firmamız bu alanda en iyi cihazları kullanarak sizlere hizmet vermektedir. İstediğiniz gün ve saatte evinize gelmekte, cihazı kurmakta ve röntgen çekimini tamamlamaktadır. Tüm süreç alanında uzman olan bir ekip ile yönetilmektedir. Röntgen çekiminden makinenin hazırlanması kadar tüm süreçlerde bu alanda eğitim almış olan uzman isimler hizmet vermektedir. Sonrasında röntgen sonuçlarınız da yine uzman doktorlarımız tarafından incelenmekte ve sizlere sağlığınız hakkında gerekli olan bilgi verilmektedir. Firmamız tüm İstanbul ilinde bu hizmeti sunmaktadır. İstanbul’da nerede olursanız olun ekibimiz evinize kadar gelmekte ve gerekli olan röntgen çekimini gerçekleştirmektedir.

Seyyar Röntgen Fiyatı

Evde röntgen çekimi fiyat olarak da araştırılmaktadır. İnsanlar tabii ki bütçelerine uygun bir hizmet almak istemektedir. Bu noktada bu hizmetin de fiyatı insanlar tarafından merak konusu olmaktadır. Bu konuda sabit bir fiyat vermek mümkün değildir. En doğru fiyat bilgisini almak için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Destek ekibimiz hem sizlere hizmetimiz hakkında ayrıntılı bilgi sunacak hem de fiyatlarımız hakkında bilgi verecektir. Eğer fiyattan memnun kalırsanız yine ekimiz sizlere rezervasyon yaptırmanız için de gerekli olan yardımı sağlamaktadır. Belirlenen günde de alanında uzman olan ekibimiz gelmekte ve röntgen çekimini yapmaktadır.